Nowości

Hej. Oto nowa strona na blogu, którą będę prowadzić ja (Julia). Będą tu zamieszczane zapowiedzi nowych książek lub serii, które mają się dopiero ukazać. Strona ta będzie prowadzona głównie po to, by nie robić spamu na stronie główne, i żeby to wam się łatwiej szukało różnych rzeczy na naszym blogu. + Jeśli chcecie się podzielić zapowiedziami jakiś książek piszcie na mój e-mail (petaczjulacz@gmail.com)
Pozdrawiam ;)
A 28 Sierpnia 2013r. ma się ukazać 2 część Kręgu. Pod tytułem: "Ogień". Autorstwa Elfgren Sara B., Strandberg Mats:
Już jest najnowsza 12 część serii 
Pretty Little Liars 
Sary ShepardNiedawno ukazała się dodatkowe wydanie Pretty little liars pt.: "Sekrety. Pretty little liars". I specjalnie dla was postaram się je przeczytać jak najszybciej i je opisać.


Czy ktoś już czytał "Tajemnice Ali"? Bo ja tak! Jest to kolejny dodatkowy tom serii Pretty little liars autorstwa Sary Shepard. Recenzję książki możecie już znaleźć na stronie główniej naszego bloga."Nigdy Przenigdy" i "Pozory Mylą", to kolejne części serii The Lying Game. "Nigdy Przenigdy" już śmiało możecie dostać w sklepach, ale na "Pozory Mylą" trzeba poczekać do 4 czerwca 2014 roku.Ktoś czytał tą trylogię naszej wspaniałej polskiej autorki Katarzyny Miszczuk? Ja mam zamiar ją przeczytać przy najbliższej okazji. Ale słyszałam, że ponoć jest wspaniała.

 


Już 14 lipca powinna pojawić się na Polskim rynku 13 część serii Pretty Little Liars autorstwa Sary Shepard. Czekam w napięciu ;)


Pojawiła się już 14 część seri Pretty Little Liars a 4-tego Marca ukaże się już 15 część. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz