niedziela, 28 grudnia 2014

Książka polecona przez czytelnika

"Charlie" 

"Charlie" ("The perks of being a wallflower") Stephena Chbosky'ego, to zbiór listów napisanych przez najwrażliwszego i najszczerszego chłopaka jakiego "poznałam". Przez pierwszy rok nauki w liceum odkrywa co to przyjaźń, miłość, alkohol, narkotyki. Po trudnym okresie w swoim życiu nareszcie zaczyna "uczestniczyć". Jest bardzo inteligentny i dużo myśli na praktycznie każdy temat. Ma czasem problemy z dostosowaniem się i zapanowaniem nad swoimi emocjami, ale stara się to opanować. Najbardziej boi się utraty ukochanych przyjaciół - Patricka i Sam. Książka jest bardzo intrygująca. Porusza zwyczajne, nastoletnie tematy. Idealna na wolniejszy weekend. (Powstał film, w którym w rolę głównego bohatera wciela się Logan Lerman - aktor znany z roli Percy'ego Jacksona.) 
Oliwia. :)

 Powiem wam, że osobiście też czytałam tą książkę. I bardzo ją polecam zarówno młodzieży, jak i dorosłym. Daje ona do myślenia. A Charlie, główny bohater książki wręcz mnie urzekł swoją delikatnością i tym jak bardzo stara się w życiu kierować uczuciami. Naprawdę warto przeczytać. Polecam.


P. S. Przypominam, że wy też możecie polecać swoje książki. Wystarcz, że wyślecie nam tytuł lub sami napiszecie jej recenzję (tak jak to zrobiła Oliwia za co jej dziękujemy) i wyślecie ją na nasz email petaczjulacz@gmail,com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz