niedziela, 3 marca 2013

Harry Potter

Harry Potter - J. K. Rowling
Wiem, że większość osób już pewnie zdążyło ją przeczytać, ale ten post powstał z myślą o ludziach którzy jeszcze nie zdążyli lub
nie mieli okazji jej przeczytać.
Film, który powstał na podstawie tej książki jest hitem wśród młodzieży (według niektórych jest nawet lepszy od sagi "zmierzch" i muszę przyznać, że ja należę do tych osób).no ale dosyć o filmach bo książka nie dość, że rozwija nasz umysł to w dodatku jest w niej więcej elementów niż w filmie.
"Harry Potter i kamień filozoficzny" tak brzmi tytuł pierwszej części tej serii książek. W tej części każdemu może się wydawać, że jest w niej najwięcej rzeczy, które są pominięte w filmie, ale to nie prawda tak się tylko wydaje z tego powodu, ze nie czytało się jeszcze kolejnych części.
"Harry Potter i komnata tajemnic" w filmie tutaj też są pominięte tylko szczegóły, ale jest ich więcej niż w pierwszej części.
"Harry Potter i Więzień azkabanu", "Harry Potter i czara ognia", "Harry Potter i zakon feniksa", "Harry Potter i książę półkrwi" oraz "Harry Potter i insygnia śmierci". Tutaj po prostu nie da się opisać tego ile rzeczy jest pominięte w filmie to trzeba po prostu przeczytać :)
Ale to i tak nie zmienia faktu, że film jest super XD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz